Ai o problemă de ordin tehnic?
Scrie-ne la

Ai o propunere?
Scrie-ne la
Liga 1 | Becali îl vrea pe "Bursuc" în Ghencea
Trimite pe:
Twitter
Yahoo! Mess

"Petrescu are ofertă şi de la CFR, dar Steaua nu se refuză! Putem discuta mai devreme dacă e deja promovat"

Steaua se află deja la al treilea antrenor în acest sezon, iar trupa din Ghencea îşi doreşte ca din noiembrie să aducă un alt tehnician.

Dan Petrescu este numele cel mai vehiculat pentru preluarea băncii tehnice, dar "Bursucul" are deja un angajament. Patronul Stelei, Gigi Becali, a afirmat că a discutat cu Mihai Stoica despre o eventuală venire a lui Petrescu în Ghencea, iar fostul jucător al "Generaţiei de Aur" ar fi precizat că Steaua este un club care nu se refuză, dar momentam nu se grăbeşte să dea curs acestei oferte cu atât mai mult cu cât şi CFR-ul i-ar fi înaintat o ofertă.

"Eu am vorbit cu Olăroiu şi mi-a zis că nu mai are ce căuta în România. Dan Petrescu mi-a spus că discutăm pe 6 noiembrie după ce termină contractul. E posibil să vorbim mai devreme dacă este deja promovat. Dan Petrescu a vorbit cu Meme şi i-a spus că are oferte din iarnă şi de la CFR, dar nu poate veni acum la Steaua, deşi Steaua nu este un club care se refuză", a declarat Gigi Becali la gsptv.

Fii primul care află ultimele ştiri din sport direct pe telefonul tău mobil! m.prosport.ro

Aboneaza-te la:
Email
RSS
Trimite pe:
Twitter
Yahoo! Mess
Comentarii / 29 comentarii
Comentează
  • Si ce plasa a luat Koloszvarul cu Sorinaccio! Saracii udemeristi, numai ei n-au aflat ca Cartu e bun doar la blaturi si acum astea nu mai merg asa de bine, ca DNA-ul trebuie sa-si justifice salariile alea mari.

  • Foaie verde de sulfină,
    Cine se pişă-n grădină?
    Preşedintele Băşină.

    (folclor sindical)

  • dar mai intereseaza pe cineva cine va fi noul antrenor la steaua???

  • @faroer: esti un prost,punct.

    suporter FC Vaslui
  • cartue e bun doar la valiza lui Becali,remeber Dacia Mioveni cand l-au filmat sport.ro, inainte de meci. saracii cfr, il vor mai tine maaaaaaaxim 5 etape

    suporter Dinamo Bucureşti
  • bravo oli ptr ce sa vi inapoi sa te dea astia afara dupa 3 luni si nici dan nu cred ca vine ar trebui sa antreneze becali ca e bun antrenor jjj iii gg oo d i a

    suporter Dinamo Bucureşti
  • Du-te Dane la CFR CLUJ ! Paszkany este un gentilom potent financiar cu "sange albastru" si cu care poti face performanta ,nu ... ca la un parvenit de machidon ca Becali ! Nu se refuza STEAUA de fel, dar...asta-i STEAUA lu'Becali ,nu a stelistilor adevarati ! Nu faci decat sa ai destinul lui Hagi,Lacatus,Stoichita,Bergodi,Zenga,Dorinel Munteanu ,Ilie D-trescu ,care in marea lor majoritate erau stelisti super-adevarati !!!

    suporter FC Brasov
  • daca tot vine de la rusi Danut,pleaca la CLUJ sigur,surse sigure dar la Universitatea vor face o echipa cu actuala conducere asta este sigur CRISTI POJAR secundu lui Danut nu va calca in gruia pe stadion decit ca si antrnor a U CLUJ cu toti banii lui pascani.............hai unirea

    suporter
  • http://www.manager league.com/index.pl?ref=350385
    COPIAZA LINKUL IN BROWSER SI STERGE SPATIUL DINTRE MANAGER SI LEAGUE
    cel mai tare
    manager online ...incearca si tu, iti faci o echipa (dinamo ,steaua,real..etc)
    si promovezi cu ea , cumperi jucatori ,iti maresti stadionul , joci in Champions League.
    Peste 50 000 de echipe , 6 divizii pe fiecare tara , o etapa la 12 ore intr-un campionat exceptional de fotbal management.
    Te inscri si joci gratis. JOIN!!!

    suporter Dinamo Bucureşti
Comentează articolul

Redactorii Prosport.ro isi rezerva dreptul de a modera comentariile. Sustine-ti echipa si punctul de vedere, dar nu ca pe stadion. Si in limita a 1.000 de caractere.

Campurile marcate cu rosu nu sunt valide!

Comentariul a fost adaugat!

NOU! Ai un gravatar? Scrie în formular adresa de email asociată, şi comentariul tău va ieşi în evidenţă.
(adresa de email nu va fi făcută publică)
suporter al echipei:
Stiri comentate in ultimele 24H
528
166
139
126
107
BusinessMagazin.ro
Cele zece slujbe care nu vor dispărea niciodată - GALERIE FOTOCele zece slujbe care nu vor dispărea niciodată - GALERIE FOTO

Unele meserii vor dispărea în următorii zece ani, dar tehnologia pare să nu îi afecteze pe cei cu studii în...

Cele mai neobişnuite ceasuri din lume - GALERIE FOTO
52 de lucruri utile pe care trebuie neapărat să le ştii - GALERIE FOTO
CSID.ro
Ce să mănânci ca să scapi de durerile menstruale (21:00)Ce să mănânci ca să scapi de durerile menstruale (21:00)

Regimul alimentar trebuie să excludă carbohidraţii rafinaţi: zahăr alb sau brun, produsele de cofetărie şi...

Pentru 7 din 10 români sexul bun înseamnă sănătate (21:00)
Ai probleme cu inima? Înainte de medicamente, alege să-ţi schimbi...
Apropo.ro
Ce s-a ales de predicţiile din 1900 (Partea a II-a)Ce s-a ales de predicţiile din 1900 (Partea a II-a)

Iată continuarea predicţiilor prezentate ieri, scrise acum 100 de ani de un fost inginer al Căilor Ferate...

Se linge de jos în sus, până ajungi la Iisus! (Poze)
Cum să faci un avion propulsat de... muşte!
ProTVMagazin.ro
Pe plaja, vedetele arată şi mai sexy goale!Pe plaja, vedetele arată şi mai sexy goale!

Pe alte meleaguri, vedetele stau în continuare dezbrăcate la soare. Una dintre ele este fiica Ornellei Mutti,...

Filmuleţ XXX Silvina Luna: “N-am avut orgasm când am făcut sex în...
Cele mai scandaloase poze “scurse” ale unui supermodel
Sexgen.ro
Ai da bani să faci sex cu o prostituată grasă?Ai da bani să faci sex cu o prostituată grasă?

Seara începuse promiţător. Băutură era destulă. Voia bună a descălecat la întâlnirea cu tineretul. La...

Cum comunică femeile, cum comunică bărbaţii – partea I
Imbunatateste-ti abilitatile de a face cunnilingus! – partea 1
Showbiz.ro
Pentru un weekend sănătos!Pentru un weekend sănătos!

Cea mai aşteptată zi a săptămânii a sosit. Hai să ne bucurăm de un sfârşit de săptămână de vis!

Are 29 de ani şi este virgină!
Pe timp de ploaie!
Descopera.ro

				
				Ce fel de femei preferă bărbaţii?				
			Ce fel de femei preferă bărbaţii?

Când vine vorba de găsirea unor partenere, bărbaţii nu apreciază neapărat farmecul...

Un dinozaur cu „braţe extrem de mici” a fost descoperit...
Dorinţa de a cuceri Everestul duce la formarea unor cozi de...
Tare.ro

				
				Clienta fara chiloti pe ea (01:00)				
			Clienta fara chiloti pe ea (01:00)

 O surpriza "placuta" pentru baiatul care livreaza pizza

Esti un tip al naibii de norocos (02:37)
Daca a vrut sa testeze portbagaju, a ajuns sa testeze si...
Travel.Descopera.ro
O oră pe TamisaO oră pe Tamisa

Între Big Ben şi Turnul Londrei, Tamisa taie malurile într-un unghi larg, cotind dreapta chiar...

Lungul drum spre Lhasa. Ultimul episod: mititel, înfăşăţel
Stuttgart – domeniul Mercedes
OneMagazine.ro


Topul celor mai "hot" femei din lume
Topul celor mai "hot" femei din lume

Fotomodelul Bar Rafaeli, fosta iubită a actorului american Leonardo DiCaprio, ocupă prima poziţie în topul...

Topul celor mai elegante decenii
Valul feminin din cinematografie