Ai o problemă de ordin tehnic?
Scrie-ne la

Ai o propunere?
Scrie-ne la
Liga 1 | Mihai Stoica se teme de meciul cu fosta echipă a lui Răzvan Lucescu
Trimite pe:
Twitter
Yahoo! Mess

'Pe Braşov nu prea îi bate nimeni! N-ar fi o tragedie dacă pierdem'

Dan Petrescu spune că nu se va prezenta la meciul de la Braşov, dacă acesta se va juca sâmbătă. Antrenorul Unirii acuză că Unirea nu este protejată şi că ardelenii îşi pot programa meciurile atunci când vor. "E treaba lui", a fost reacţia scurtă a lui Dinu Gheorghe. Mihai Stoica recunoaşte că o înfrângere la Braşov nu ar fi o tragedie!

"Dan e îngrijorat, unii jucători care au depus un efort considerabil cu Rangers nu se simţeau prea bine. Anul trecut am scos doar un punct cu Braşovul din două meciuri, anul acesta ne-au scos din Cupă. Nu e vorba de un complex, dar au o echipă foarte bună. Au o linie de mijloc foarte bună, nu prea îi bate nimeni. Ne jucăm şansa şi nu va fi o tragedie pentru noi dacă pierdem la Braşov. Şi un egal ar fi un rezultat pozitiv"
. a declarat MM Stoica la gsptv.

Managerul Unirii mai spune că nu este nicio tensiune cu Răzvan Lucescu, cel care a cerut ca meciul Unirii să fie programat mai devreme pentru a avea jucatorii Unirii la lot în plenitudinea forţelor!

Fii primul care află ultimele ştiri din sport direct pe telefonul tău mobil! m.prosport.ro

Aboneaza-te la:
Email
RSS
Trimite pe:
Twitter
Yahoo! Mess
Comentarii / 7 comentarii
Comentează
  • forta steagu...batem cu 2-0 pe urziceni

  • Haidee Urziceniuuu se poate Fratilor sa castigatii si la Brasov....bravo pt * din Champions League...
    Batetii pe Sevilia aici si toata treaba e superrr
    Onofrasssssss...Onofrassssss...Brandan...Brandan...

  • Dansatoarea profesionista,asa zisul mare presedinte,bagator in seama,atarnache de profesie!In tara asta avem o problema---patronii trebuie sa finanteze,presedintii sa se ocupe de treburi administrative,antrenorii sa antreneze,jucatorii sa joace si restul se rezolva de la sine!

  • Transferati-l pe Culio. Poate bate el pe careva...

  • ce zici meme ? nu te superi daca pierdeti ?! bai, tati, ce sa-ti stim zice... dar dincolo de fenomenul fotbal, Brasovul e oras: avem cultura, civilizatie, economie, estetica, infrastructura, festival si multe altele, in timp ce maidanul vostru de urzici nici drumuri asfaltate nu exista... deci, lasati-o mai moale cu rah@tul vosztru de echipa

  • Liviu Ganea de la Astra Ploiesti nu e mai bun ? Si in plus cu pilele care le are, joaca mai multe meciuri si schilodeste mai multi adversari ! Numai ca s-ar putea sa ai dreptate ! Pana acum lui Culio i s-au adus doar felicitari, iar la modul de kucru al FRF, Ligii, comisiilor, etc., s-ar putea sa scape !

  • @ Brasov Fans .. tu esti un terminat prietene, serios .. si eu sunt din Brasov dar nu ma pot compara cu incultura ta de care dai dovada.. Voi Romanii uitati de unde am plecat si unde am ajuns , mereu facem haz de necaz despre nu stiu ce club , oras , etc .. Urziceni asa de sarac cum este el , au reusit prin ambitie , daruire sa duca o echipa in grupele CL si sa nu se faca de ras .. restul nu conteaza

Comentează articolul

Redactorii Prosport.ro isi rezerva dreptul de a modera comentariile. Sustine-ti echipa si punctul de vedere, dar nu ca pe stadion. Si in limita a 1.000 de caractere.

Campurile marcate cu rosu nu sunt valide!

Comentariul a fost adaugat!

NOU! Ai un gravatar? Scrie în formular adresa de email asociată, şi comentariul tău va ieşi în evidenţă.
(adresa de email nu va fi făcută publică)
suporter al echipei:
Stiri comentate in ultimele 24H
194
86
60
58
55
BusinessMagazin.ro
Locuri de pe planetă care-ti taie respiraţia (III) - GALERIE FOTOLocuri de pe planetă care-ti taie respiraţia (III) - GALERIE FOTO

Minuni naturale sau făcute de mâna omului se regăsesc deopotrivă în preferinţele călătorilor.

Un angajat Dacia din Maroc câştigă de două ori mai puţin faţă de...
Acasă la Dacia Lodgy (GALERIE FOTO)
CSID.ro
10 rochii super-sexy pentru Ziua Îndrăgostiţilor (22:00)10 rochii super-sexy pentru Ziua Îndrăgostiţilor (22:00)

Pentru că se apropie Sfântul Valentin sau Ziua Îndrăgostiţilor, probabil că îţi doreşti o seară specială...

09/02/12 Vă este foame mereu? Mergeţi la medic pentru măsurarea...
În jurul lumii: experienţe intense în 2012 (22:00)
Apropo.ro
Iubita campionului mondial Fernando Alonso este escortă de lux?Iubita campionului mondial Fernando Alonso este escortă de lux?

Xenia Ciumiceva, iubita campionului mondial de Formula 1 - Fernando Alonso, apare pe un site cu escorte de lux....

Bancuri cu Bula: Vezi Top 10 bancuri haioase cu Bula!
Prezentatoare TV, muşcată de faţă de un câine (Video)
ProTVMagazin.ro
Cum se face un film XXX cu o “şcolăriţă” româncăCum se face un film XXX cu o “şcolăriţă” româncă

Româncă Sabina lucrează în domeniul filmelor pentru adulţi sub numele de Sabina Blue. Iată scene de making of...

Romanca Elena, desemnata cea mai sexy actrita XXX de pe internet
Serialul în care toată lumea face sex explicit! (scene de making of)
Sexgen.ro
Ponturi pentru masturbarea masculinaPonturi pentru masturbarea masculina

Barbatii nu sunt foarte inventivi cand vine vorba de masturbare.

Dimensiunea medie a penisului a fost stabilita oficial!
6 lucruri pe care trebuie sa le stii despre sexul anal
Showbiz.ro
Gemma Massey, cea mai bine plătită siliconatăGemma Massey, cea mai bine plătită siliconată

Contează că este operată sau ce ştie să facă în pat?

5 lucruri pe care nu le stiaţi despre Adina (Heaven)
Puicuţele Nuts te invită la joacă în pat
Descopera.ro

				
				A fost creată tehnologia revoluţionară ce ne permite să spunem adio bateriilor				
			A fost creată tehnologia revoluţionară ce ne permite să spunem adio bateriilor

Cercetătorii de la Universitatea din Bedforshire, Marea Britanie, au conceput o nouă...

Enceladus, satelitul lui Saturn, în chip de "lună nouă"...
Un toiag la bătrâneţe? De ce nu un baston hi-tech?
Tare.ro

				
				Domnisoara... ia mai apleaca-te odata! (02:40)				
			Domnisoara... ia mai apleaca-te odata! (02:40)

 O brazilianca i-a innebunit pe toti cand s-a aplecat

Hai in pat... ce mai stai? (00:13)
Fratele negresei cu scortisoara a damblagit si el! (03:40)...
Travel.Descopera.ro
“Grădina Europei” – domeniul Lednice - Valtice“Grădina Europei” – domeniul Lednice - Valtice

La mică depărtare de România, un domeniu aristocratic a dobândit, pe merit, numele de...

Qutb Minar – minaretul din Delhi
Roma artistică
OneMagazine.ro


De pe pârtie la SPA - Cinci recomandări de destinaţii schi & SPA
De pe pârtie la SPA - Cinci recomandări de destinaţii schi & SPA

Cinci recomandări de destinaţii schi & spa, pentru ca din vacanţa de iarnă să rămâneţi cu amintirea...

Inainte de a fi celebre: Modelele Victoria’s Secret fara machiaj
Top vedete cu cel mai frumos posterior