Program Etapa 07, 2014-2015

vs
Final
  • Vineri, 18:30
vezi rezumat »
FC Braşov FC Braşov Concordia Concordia 4 - 1
  • 54' Mislav Leko
  • 50' Marian Constantin Constantinescu
  • 32' Ştefan Costel Grigorie
  • 15' Marian Constantin Constantinescu
  • 86' Henrique Fernando Boldrin
Final
  • Vineri, 21:00
vezi rezumat »
Steaua Steaua Gaz Metan Gaz Metan 3 - 1
  • 62' Claudiu Andrei Keşeru
  • 49' Lucian Sânmărtean
  • 14' Claudiu Andrei Keşeru
  • 69' Azdren Llullaku
Final
  • Sâmbătă, 18:30
vezi rezumat »
Viitorul Voluntari Viitorul Voluntari Ceahlăul Ceahlăul 2 - 0
  • 54' Alexandru Ionuţ Mitriţă
  • 29' Florin Lucian Tănase
-
Final
  • Sâmbătă, 21:00
vezi rezumat »
CFR Cluj CFR Cluj Astra Astra 4 - 1
  • 90+2' Gregory Victor Tade
  • 77' Bruno Pinho de Azevedo Guima
  • 44' Ciprian Ioan Deac
  • 33' Ciprian Ioan Deac
  • 48' William Douglas De Amorim
Final
  • Duminică, 16:00
vezi rezumat »
CSMS Iaşi CSMS Iaşi ASA Târgu Mureş ASA Târgu Mureş 2 - 2
  • 82' Adrian Ioan Hora
  • 8'
  • 64' Dorin Goga
  • 31' Ousmane N’Doye
Final
  • Duminică, 18:30
vezi rezumat »
Rapid Bucureşti Rapid Bucureşti U Cluj U Cluj 2 - 1
  • 90+4' Florin Călin
  • 37' Laurenţiu Buş
  • 62' Nicolae Constantin Muşat
Final
  • Duminică, 21:00
vezi rezumat »
FC Botoşani FC Botoşani Dinamo Dinamo 3 - 2
  • 90+1' Rousel
  • 61' Michael Ngadeu-Ngadjui
  • 27' Istvan Sandor Fülöp
  • 86' Bogdan Cătălin Gavrilă
  • 40' Marius Silviu Alexe
Final
  • Luni, 18:30
vezi rezumat »
CS U Craiova CS U Craiova Oţelul Oţelul 1 - 0
  • 61' Madson Henrique Santos
-
Final
  • Luni, 21:00
vezi rezumat »
Pandurii Pandurii Petrolul Petrolul 1 - 1
  • 4' Mihai Alexandru Roman
  • 43' Pablo de Lucas Torres
Etapa 07, 2014-2015
vezi detalii etapă »
12.09 FT FC Braşov 4 - 1 Concordia
12.09 FT Steaua 3 - 1 Gaz Metan
13.09 FT Viitorul Voluntari 2 - 0 Ceahlăul
13.09 FT CFR Cluj 4 - 1 Astra
14.09 FT CSMS Iaşi 2 - 2 ASA Târgu Mureş
14.09 FT Rapid Bucureşti 2 - 1 U Cluj
14.09 FT FC Botoşani 3 - 2 Dinamo
15.09 FT CS U Craiova 1 - 0 Oţelul
15.09 FT Pandurii 1 - 1 Petrolul
Agenda / Marţi, 16 septembrie

09:00 Turneul de la Guangzhou: Cîrstea - Martic

     

10:30 Turneul de la Guangzhou: Jovanovski - Niculescu

     

12:00 Tragerea la sorţi a şaisprezecimilor Cupei României

     

13:00 Inaugurarea Centrului Olimpic de Gimnastică Steaua

     

21:45 Liga Campionilor, prima etapă din faza grupelor

     

 

Versiune selectata: mobil / standard