CFR "anti-tero"! Beto& Co "tremură" înaintea derby-ului cu "U": Ce măsuri a luat Costa şi ce surpriză pregăteşte "Animalul"
Frigul a fost duşmanul ceferiştilor la antrenamentul de dimineaţă, mulţi dintre jucătorii lui Costa folosind cagule.
Costa n-a început tocmai bine săptămâna marelui derby cu rivala "U" Cluj! La antrenamentul de astăzi, Costa n-a putut conta pe trei piese grele: Bastos, De Zerbi şi Beto.
Bastos a fost învoit pentru a-şi rezolva nişte probleme cu viza, fapt pentru care a fost nevoit să meargă la Bucureşti.
De Zerbi e încă nerefăcut după o microruptură musculară şi nu va fi apt cu "U"
În schimb, Beto a acuzat probleme medicale pe finalul jocului cu Dinamo, dar oficialii CFR-ului dau ca sigură prezenţa lui în teren cu "U". Beto e la lotul Portugaliei care dispută mâine seară returul barajului de calificare la Euro contra Bosniei.
Ieşit accidentat cu Dinamo, Weldon e refăcut şi s-a pregătit alături de colegi.
În schimb, apt de efort a revenit Maftei, care a jucat şi vineri în eşecul satelitului CFR II, 4-5 cu Gloria II, din C6. Fundaşul a bifat deja 4 meciuri în Liga a III-a şi poate prinde lotul cu "U".
FOTO: Dan Tautan
VEZI ÎN GALERIA FOTO IMAGINI DE LA ANTRENAMENTUL DE ASTĂZI AL CFR-ului

CFR "anti-tero"! Beto&co "tremură" înaintea derby-ului cu "U": Ce măsuri a luat Costa şi ce surpriză pregăteşte "Animalul"


















Toti "U" -stii sa trimita mesaje pe adresa clubului, pentru montarea unui ecran pe stadionul nostru dr. Mircea Luca. In caz ca demersurile sunt tardive exista si posibilitatea montarii in piata Unirii. Haide "U". Repet trimiteti mesaje pe adresa clubului nostru
TVLIST.ro - SERIALE ONLINE, Calitate HD, Subtitrare, Gratuit !
TVLIST.ro - SERIALE ONLINE, Calitate HD, Subtitrare, Gratuit !
TVLIST.ro - SERIALE ONLINE, Calitate HD, Subtitrare, Gratuit !
@CFR: la fel esti ungay
cefere echipapa frustratilor ! ! ! sunteti penibili... eutanasiati-va
Asa ma,va-ti dat drumul la prostii,atat asteptati,foarte bine ca sunt preturile astea,stati in groapa acasa, sobolanilor.CFR!CFR!CFR!
@300 de franari onanisti si fericiti!: primul mesaj l/am trimis eu...sa se monteze o coada de matura in couruu muma/ti
Adevarul despre afacerile lui Paszkany !
http://www.cotidianul.ro/vanzator-de-butelii-gunoier-patron-de-fotbal-asfaltator-dar-mai-ales-client-politic-135551/
Hai, mai, ce sUnteti asa: imprumutati-va iarasi si haideti:))
Iar dati tot ajutorul social pe meci...
Bun asa!
de ce tremura cfr ca n-am inteles?
@luis: Pt ca cica e frig........tremura din cauza frigului.Ce sa faci,P/R/O/S/T/s/p/o/r/t.