"Ce să mai zici!? E frustrant să pierzi aşa." Reacţia lui Cristi Pustai după înfrângerea de la Timişoara

20 apr 2017 1649 afişări Comentează şi tu Liga 1

ACS Poli - Gaz Metan 1-0. Cristi Pustai s-a arătat extrem de dezamăgit la finalul partidei, considerând că echipa sa a făcut cadou cele trei puncte adversarilor, după un meci decis în minutele de final, în care ACS Poli nu a avut foarte multe ocazii.

"Prea multe greşeli individuale. Şi astăzi am ratat foarte multe ocazii. Va trebui să ne gândim pentru anul viitor... Mai sunt însă şapte meciuri acum. Am câştigat aici când îi durea mai tare, când voiau să fie campioni. Eşecul e supărător pent

În prima repriză noi le-am dat trei ocazii, după nişte greşeli, iar acum, la sfârşit, gol... E frustrant să pierzi în minutul 90, dar ăsta e fotbalul. Ce să mai zici când ratezi atâtea ocazii
", a declarat Cristi Pustai la Digi Sport după partida de la Timişoara.