"Am început toate demersurile pentru transferul lui Dică!"
Răzvan Zamfir, directorul executiv al CFR a confirmat că echipa din Gruia şi-ar dori foarte mult transferul lui Dică la Cluj şi admite că acest lucru se va întâmpla cât mai curând posibil.
"Ni-l dorim pe Dică. Am început toate demersurile pentru a-l transfera. Am vorbit şi cu el, am discutat şi cu Walter Zenga. Suntem în discuţii şi cu oficialii Cataniei, cred că se va concretiza transferul. Noi îl dorim mult pe Dică, cine nu l-ar vrea. E un jucător foarte bun şi un caracter extraordinar." a spus Răzvan Zamfir la Telesport
Oficialul CFR-ului a încercat să evite subiectul Trică, dar a admis că tratativele cu ciprioţii de la Anorthosis sunt avansate: "Eu aş vrea ca Trică să rămână, dar nu depinde numai de noi. Există o ofertă, mai multe veţi afla după meciul cu Chelsea."

"Am început toate demersurile pentru transferul lui Dică!"



















****://pishto.labrut e.fr hai sa ne batem pe net :))))
intra pe rogen.ro. rogen.ro un portal recent lansat de anunturi, jocuri online gratuite, descarcari de programe gratuite, matrimoniale si forumuri pe variate teme. fa parte din comunitate inca de la inceput.
iar ne plictisesti mai idiotule cu talentele tale!dupa doua luni il dati voi singuri afara! atentie este si sifon!
bravo,si halal de voi,las ca steua o ia pe mama lui becali in iarna.prostii sulii mele:):):):):)
dica este cel mai bun exemplu
de fotbalis roman...calitati fotbalistice medii,fara caracter,fara cultura sau calitati sociale....l-au "vopsit"la steaua,l-au vindut dupa care a sters paful de pe banca de rezerva,
da'cu un salariu mare.si-a luat banul la treansfer si..
i sa facut dor de casa...o sa vina la cfr unde,daca avem noroc,va juca citeva meciuri bune dupa care...la maneleeee...la intrebarea,desigur retorica:
"cine nu-l vrea pe dica"raspunsul e simplu..afara de cfr ...nimeni !!!!!! de ce oare ????
dica te asteptam la cluj.macar aici lumea nu te va injura precum in ghencea unde is toti vagabonzii.cluj=cultura si civilizatie
luati pe johan vonlanthen de la red bulls salzburg costa 3 mil de euro ! merita ****://***.youtube.c om/watch?v=gs1jcico_ nm