Khedira: "A fost tot o finală pe care doream neapărat să o câştigăm! Sperăm să obţinem mai mult în viitor"
Internaţionalul german Sami Khedira a declarat, sâmbătă seară, că el şi cochipierii săi sperau să reuşească mai mult la ediţia din Africa de Sud a Cupei Mondiale, dar şi meciul cu Uruguay, scor 3-2, a fost o finală pe care şi-au dorit să o câştige.
"Evident că speram cu toţii la mai mult, dar până la urmă acest meci pentru locul trei a fost tot o finală pe care doream neapărat să o câştigăm. Suntem bucuroşi că am câştigat-o. La această ediţie a Cupei Mondiale, am fost o echipă foarte tânără. Evident că sperăm să obţinem mai mult în viitor", a spus Khedira.
Echipa naţională a Germaniei a învins în finala mică, sâmbătă, la Port Elizabeth, cu scorul de 3-2 (1-1), reprezentativa Uruguayului şi a terminat Cupa Mondială din Africa de Sud pe locul trei.

Khedira: "A fost tot o finală pe care doream neapărat să o câştigăm! Sperăm să obţinem mai mult în viitor"



















a avut dreptate caracatita aia .. deci de aia trebuie sa ascultam :))
Pasionat de tuning si automobile? www.tuning-pe.net este solutia